מראה יפה הוא המלצה שקטה” כאשר חזית הבית יוצרת קבלת פנים מרשימה…

“חזות יפה היא המלצה שקטה”
כשהחזית של הבית יוצרת קבלת פנים מרשימה…
שערים לבית: איך נבחר שער וגדר לביתינו שיהיה איכותי ומעוצב?
שער וגדר שיתאים לאופי של הבית ולשלב בו פונקציונאליות ובטיחות עם אסתטיקה, חדשנות ואיכות ואיך תשיגו בכך את השילוב המנצח…

כניסה מרשימה

חזות יפה היא המלצה שקטה אומר הפילוסוף פובליליוס סירוס, ואם אתם חיים בבית פרטי, אתם ודאי יודעים שהחלק הבולט ביותר בחזיתו הוא השער והגדר לבית. זהו הנוף הראשון המקבל את פניכם ואת פני אורחיכם הבאים בשעריכם, שלמעשה, יוצר את הרושם הראשוני, על אף היותו קצר מאוד, בחוויית הכניסה לבית מגוריכם. וכמו שנהוג לומר, ‘אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני. לכן, מעבר לחשיבותו של שער חשמלי לבית כמוצר בטיחותי ופונקציונאלי המגן עלינו מפני אורחים לא רצויים, הוא מתפקד ככרטיס הכניסה שלכם . יש חשיבות גבוהה למראה ולסגנון העיצובי שלו, לאיכות וסוג החומר שלו. השער משמש חיץ בין העולם לבין המרחב הפרטי שלכם, ויכול להביא לידי ביטוי את ייחודיותכם, העדפתכם וטעמכם האישי.

כיום יש מודעות אסתטית למרחב החיצוני של הבית והשערים לבתים מרהיבים ביופיים ומשתלבים בצורה מעניינת עם סגנון הבית ויש מהם סוגים רבים ובאיכויות שונות. לכן, אחרי שהשקעתם, בניתם, שיפצתם במשך חודשים רבים את הבית, השקענו לא מעט בחזית המבנה, בעיצוב המראה שלו, החל מתכנון השביל הסלול מהשער אל דלת הכניסה המעוצבת.  השער, הממוקם בחזיתו, חייב להיות גם הוא אסתטי, יצירתי, תואם את סגנון הבנייה ובעל יכולת להחזיק מעמד ולהיראות יפה ומרגש גם בעוד חמש שנים.

עיצוב פונקציונלי ובטיחות מירבית
איך נבחר שער חשמלי ושער כניסה לבית מתאים אשר ישתלב עם עיצוב הבית באופן מושלם, וכל זאת מבלי להתפשר על הפן הבטיחותי והפונקציונלי, אשר ישקף את טעמכם האישי, העדפותיכם וייחודיותכם בין הסגנונות הקיימים?

לגלריה נתיש בנס ציונה יש את הניסיון, המיומנות והמוניטין כבר יותר מ-26 שנה בעיצוב ויצור שערים, גדרות ומעקות בעבודת ברזל ונפחות ברזל מעוצבים לבית.
נתיש עובדת בשיתוף פעולה עם אדריכלים ומעצבים ומעניקה ליווי מקצועי ללקוח בכל תהליך היצירה, החל משלב התכנון והרעיון ועד שלבי הייצור וההתקנה. נתיש מקפידה להתעדכן ולהתחדש בעיצוב מוצריה, מה שהופך את השערים של נתיש לבעלי סגנון ועיצוב מקורי, ייחודי, עם ערך אמנותי ועשוי בקפידה עם רמת גימור גבוהה.

בנתיש מעצבים ויוצרים עבורכם במבחר של סגנונות שונים שערים חשמליים, גדרות ומעקות. בין הסגנונות שמציעה נתיש ניתן למצוא עיצובים קלאסיים, השפעות של רטרו, עיצובים מודרניים בקווים ישרים ונקיים וכמובן, שילובים מנצחים עם חומרים משלימים כדוגמת עץ וזכוכית. קיימים מספר סגנונות לשערים לבית אשר מהן נקבל השראה לעצב לכם את השערים המושלמים עבורכם:

שערים לבית בסגנון מודרני- הייטקי
שער מעוצב בעל קווים ישרים ונקיים, אטומים או מאוורים, משולבים עם זכוכית חלבית או שקופה אשר עשויים להתאים מאוד לבתים חדשים שחזותם משקפת את הנוף האורבני. שערי ברזל מגולוון צבועים הם דוגמה מובהקת לשערים שעוצבו בסגנון הזה. הם חזקים, עמידים בפגעי נזק האוויר וניתן לקבל אותם בגימור מט או מבריק, בצבע ניטרלי או בולט ובמראה אלגנטי.

שערים לבית בסגנון קלאסי- וינטג’
שערים אלה מאופיינים בפרזולים ועיטורים בעבודת נפחות ברזל מסורתית, אשר מעוצבים ונוצרים עבודת יד. לעיתים, הם משלבים עם אלמנטים מעץ או זכוכית. ניתן לעצב אותם כשערים אטומים, אווריריים או בשילוב המתאים את צרכיכם.

פרובנס – שערים לבית סגנון כפרי
שערי עץ מסיביים ויפיפיים המקנים לבית מראה כפרי, מזמין, חמים ונעים, ממש כמו בפרובנס. משולבים לעיתים בברזל בעבודת נפחות מסורתית, הם משתלבים היטב עם גדר המחופה עם אבנים טבעיות ויוצרים אווירה חמה רומנטית, אסתטית ומוקפדת.

איך בוחרים – 3 טיפים עקרוניים לבחירת שערים לבית  הנכונים עבורכם


1. תבחרו באנשי מקצוע מיומנים בעלי ידע בתחום העיצוב – אל תתפשרו – השער  הוא חלון הראווה לביתכם. איש מקצוע מיומן יעזור לכם להתאים את השער לאופי הבית ולסגנונו, כך שישתלב בצורה הטובה ביותר עם נוף הסביבה ועם סגנון הבית.

2. אל תתפשרו באיכות –בחרו חברה עם מוניטין שלא מתפשרת על איכות. עם רמת איכות חומרים ורמת גימור גבוהה. חשוב ביותר לבדוק את עוביי החומר, צביעה איכותית וגימור מושלם.

3. אל תתפתו למחירים נמוכים – פעמים רבות מחיר זול בא על חשבון איכות העבודה ורמת הגימור של המוצר. תיקונים לאחר שנה שנתיים יעלו הרבה יותר בחישוב הכללי. השקיעו את הסכום הנדרש על מנת לקבל מלכתחילה עבודה יפה, מעוצבת, איכותית ועמידה לאורך זמן.