שילוב ריהוט עם עיצוב הבית

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים שמים את הדגש על בחירת ריהוט ייחודי, כזה שמאפשר הצהרה על סגנון חיים, כמו גם שבחירת ריהוט אותו אי אפשר ניתן למצוא בכל מקום: שמה את הדגש הוא על ייחודיות והתאמה לסגנון עיצוב הבית ולסגנון החיים. אם בעבר, ספות, כורסאות שולחות, כסאות ועוד היו מעוצבים בסגנון דומה, הרי שכיום ישנה מגמה של חידוש וזאת בשל פריטים ייחודיים ומעוצבים שמקנים לכל אחת ואחד את הדרך לעצב את הבית בצורה המתאימה לאופי, לטעם האישי וכמובן לצרכים של המבנה.

קווים לדמותו של ריהוט מיוחד
בשנת 2019 ריהוט חד גוני שמראהו סטנדרטי ועייף, יפנה את דרכו עבור ריהוט מסבי, נוסטלגי שנראה ממש כאילו יצא מטירה עתיקה או מבית אירופאי מפואר, בעוד שהדגש הוא על שימוש בריהוט עץ מסיבי ומלא, כמו גם מתן תשומת לב לייחודיות של הפריטים, בזמן שניתן למצוא גלריות שמכילות ריהוט בסגנון עתיק, תעשייתי, רטרו ושלל חפצים שמקנים מראה כפרי, גס, אך גם אלגנטי.

מה ניתן למצוא בגלריות המציעות רהיטים מיוחדים?
ריהוט לעיצוב הבית אותו ניתן למצוא בגלריות ייחודיות, הוא כזה שיש לו טון וצבעים בולטים, הוא מלא בפיתוחי עץ מיוחדים, תוך שישנו היצע של ספות, כורסאות ומיטות המשולבות עם צבעים בעלי נוכחות כמו אדום, חום, כחול, ירוק, צהוב ועוד.

הדרך לשלב בין ריהוט עם עיצוב הבית
על מנת לבצע שילוב נכון של החפצים שלכם עם הסגנון שתמיד חלמתם עליו, חשוב תמיד לקבל השראה מאתרי אינטרנט כמו גם מתמונות של חנויות וגלריות המציעות שלל חפצים המותאמים לסגנונות עיצוב ייחודיים ומושקעים. את הרהיטים מומלץ לשלב בבית תוך התאמה לקונספט הכללי בעיצוב, (כיום ישנם מגוון סגנונות החל מעיצוב בסגנון פרובנס עד לכפרי, ים תיכוני כמו גם מודרני), כאשר חשוב שכל פריט יתכתב עם משנהו בצורה נכונה, כמו למשל שילוב של ספת קריאה עשויה מעור כהה עם מנורת קריאה עשויה וויטרז' למראה העתיק.

על מנת לשלב תאורה נכונה עם ריהוט עתיק וייחודי, או כל סגנון ריהוט, היכנסו לקישור הבא: https://www.barak-lighting.co.il

שטיחים עשויי צמר וארוגים בגוונים צבעוניים (שטיחים מסוג זה נקראים גם 'שטיחי סיני') יתכתבו בצורה נעימה עם כורסאות בגווי ירוק בקבוק, בעוד שאת הפינות השונות בבית יש למלא בחפצי נוי כמו פסלונים, בתי נרות עתיקים ועציצים. כל אלה ואחרים יסייעו לכם לקבל מראה ייחודי ויוצא דופן של חלל הבית.

חזרה למאמרים

הצטרפו לרשימת תפוצה

נשמח לעדכן אתכם ביצירות ופעילויות חדשות שלנו. אנא מלאו את הפרטים למטה: